Odzyskiwanie danych usługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Bezpieczny i pewny Android Data Recovery

Android Data Recovery to przydatne narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z telefonu z systemem Android. Oferuje wiele funkcji odzyskiwania, aby zapisać dane, takie jak podgląd większości znalezionych danych i wybieranie plików w trybie wsadowym. Oprogramowanie umożliwia również przesyłanie danych z Androida do komputera. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnie możesz wysłać odzyskane dane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przenieść je bezpośrednio na komputer.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli usunąłeś coś na swoim urządzeniu z systemem Android i zastanawiasz się, jak to odzyskać, dostępne są darmowe aplikacje do odzyskiwania danych na Androida. Narzędzia te są bardzo skuteczne w przywracaniu usuniętych danych i są całkowicie bezpieczne. Nie ma złośliwych wirusów ani dołączonych wtyczek. Są one również bezpieczne dla Twojej prywatności.

Darmowe aplikacje do odzyskiwania danych na Androida pokazują, ile elementów jest przechowywanych na urządzeniu i ile miejsca jest dostępne. Pomoże to zapobiec nadmiernemu zapisywaniu plików i może być pomocne w lokalizowaniu usuniętych plików. Jednak darmowe wersje tych programów odzyskują tylko niewielką część plików i będziesz potrzebował pełnej wersji, aby odzyskać je wszystkie.

Darmowe programy Android Data Recovery działają z wieloma urządzeniami z systemem operacyjnym Android. Mają wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania danych. Mogą skanować w poszukiwaniu i odzyskiwać dane w ciągu kilku minut. Są kompatybilne z ponad 6 000 urządzeń i możesz znaleźć swoje pliki z łatwością.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, Disk Drill 4 Android Data Recovery może pomóc. Posiada wbudowane funkcje ochrony danych, takie jak Recovery Vault, który zapisuje metadane plików. Oferuje również gwarantowane odzyskiwanie, które tworzy kompletne kopie zapasowe odzyskanych plików. Program obsługuje również kopie zapasowe bajt w bajt.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać utracone dane z wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Obsługuje również odzyskiwanie z zakorzenionych urządzeń. Może odzyskać usunięte obrazy, dokumenty, filmy i inne. Jest prosty i skuteczny, i ma wsparcie dla różnych urządzeń z systemem Android. Działa poprzez identyfikację partycji i dysków, a następnie stosuje algorytmy odzyskiwania.

Główne okno Disk Drill pozwala użytkownikom wybrać pliki, które muszą odzyskać i zobaczyć wyniki. Następnie mogą zapisać i wstrzymać proces odzyskiwania. Użytkownicy mogą również modyfikować ustawienia Recovery Vault. Inną przydatną funkcją jest Drive Backup, która oferuje instrukcje wideo dotyczące tworzenia kopii zapasowej na poziomie bajtów.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to przydatne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych na urządzeniach z systemem Android. Obsługuje różne typy odzyskiwania danych i obsługuje Google Drive i Google Photos. Ten program posiada również tryb podglądu, aby pomóc Ci łatwo znaleźć utracone pliki. Jest to płatna aplikacja, ale oferuje bezpłatne skanowanie urządzenia.

W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych Android, to narzędzie nie wymaga rootowania na telefonie. Po pobraniu i zainstalowaniu na komputerze, można skanować i przywrócić utracone dane z Androida. Po dokładnym skanowaniu możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Aby było jeszcze łatwiej, możesz przywrócić usunięte pliki z poprzedniej kopii zapasowej.

Ma elegancki interfejs użytkownika, który jest łatwy w użyciu. Nie ma skomplikowanych poleceń, a nawet jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie informatyki, możesz łatwo rozpocząć pracę z tym programem. Program oferuje centra pomocy i przewodnik pomocy online, który nakreśla sposób korzystania z programu. Możesz również przeglądać pliki ręcznie lub wyszukiwać je za pomocą paska wyszukiwania.

Dr. Fone

Jeśli szukasz narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android, Dr. Fone jest doskonałym wyborem. Oprogramowanie prosi o autoryzację telefonu, aby mogło skanować karty SD i pamięć masową Androida. W ten sposób można mieć pewność, że zlokalizuje wszystkie usunięte pliki w telefonie. Jeśli jednak Twój telefon jest uszkodzony, to narzędzie może nie być w stanie przeskanować urządzenia.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS i będzie skanować pamięć telefonu i kartę SD w poszukiwaniu wszelkich utraconych lub usuniętych plików. Po zakończeniu procesu zobaczysz listę odzyskanych plików. Następnie możesz wybrać elementy, które chcesz przywrócić z listy.

Po zainstalowaniu programu na komputerze, możesz podłączyć swoje urządzenie do komputera. To automatycznie rozpozna Twoje urządzenie z Androidem i da Ci kilka opcji. Po pierwsze, włącz debugowanie USB w telefonie. Następnie wybierz, jaki rodzaj plików chcesz odzyskać. Możesz wybierać między innymi spośród zdjęć, dokumentów, plików audio i filmów. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, oprogramowanie rozpocznie skanowanie telefonu.

AirMeet

Usługa odzyskiwania danych AirMeet dla systemu Android jest bezpieczna. Wykorzystuje standard AES 256 do szyfrowania w spoczynku i WebRTC do komunikacji audio i wideo. Oprócz tych technologii Airmeet używa protokołów bezpieczeństwa, takich jak AWS WAF i Cloudflare CDN, aby pomóc zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa. Co więcej, Airmeet nigdy nie przechowuje haseł użytkowników w czystym tekście, zapewniając, że pozostają one bezpieczne.

Dr. Fone 2

Aplikacje do odzyskiwania danych w systemie Android mogą pomóc w odzyskaniu usuniętych plików z urządzenia. Aplikacje te działają poprzez skanowanie urządzenia w poszukiwaniu usuniętych elementów. Po skanowaniu możesz wyświetlić podgląd i wyeksportować wybrane dane do komputera. Aby rozpocząć, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu oprogramowanie rozpocznie skanowanie i przywracanie usuniętych danych.

Najpierw należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu, możesz postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku, aby przeskanować urządzenie. Gdy program zakończy skanowanie urządzenia, pokaże listę wszystkich odzyskanych elementów. Wybierz tylko te, które chcesz przywrócić.

Darmowa wersja próbna programu umożliwia podgląd i wybór plików, które należy odzyskać. Można również odzyskać wiadomości e-mail, bazy danych i pliki muzyczne. To oprogramowanie może nawet odzyskać dane z tabletów z systemem Android.

Dr. Fone 3

Jeśli chcesz odzyskać utracone dane na telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz zwrócić się do oprogramowania do odzyskiwania danych Dr. Fone 3. Oprogramowanie zapewnia 3-stopniowy plan odzyskiwania usuniętych plików z telefonu. Najpierw podłącz urządzenie do komputera. Następnie oprogramowanie przeskanuje i przywróci utracone dane w ciągu kilku minut.

Program jest łatwy w obsłudze. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do komputera, skanować w poszukiwaniu utraconych plików i wyświetlić podgląd odzyskanych plików. Obsługuje wiele różnych scenariuszy utraty, w tym awarie oprogramowania i ataki wirusów. Może również przywrócić utracone pliki z uszkodzonych lub sformatowanych kart SD.

Program posiada również funkcję przeglądu, która pozwala na podgląd utraconych plików przed ich przywróceniem. Ponadto można scentralizować hasła dla łatwiejszego dostępu do danych z uszkodzonych urządzeń.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]